!!Stránku zobrazujte na stolním počítači ideálně 1920 x 1080 (responzivita pro mobilní zařízení není zajištěna)!!

Jak web používat

⤵NOVINKY⤵
Policie si utahuje z řidiče Lamborghini
který si spletl brzdu s plynem a s autem doslova vlétl do vody.


Podle nás je to neprofesionální, na druhou stranu ani my nechápeme, jak si člověk s řidičskými ambicemi může při volbě jednoho pedálu ze dvou vybrat ten špatný až do té míry, že skončí 15 metrů od břehu jezera.

Placeholder

Oživený prototyp Lamborghini Countach
brzy zamíří k utajovanému majiteli. Taky mu závidíte?


"Lamborghini se pochlubilo novými fotkami oživeného prototypu Countach LP 500. Vůz ještě před předáním majiteli absolvoval poslední test na okruhu.Pro připomenutí: první prototyp budoucího ikonického supersportu se veřejnosti ukázal na autosalonu v Ženevě roku 1971 pod označením LP 500. Žlutý vůz byl však později zničen během crash testů.

Placeholder

V Česku vznikla unikátní replika Lamborghini Sián z Lega
má 400 000 součástek.


Lamborghini Sián z Lega není žádná novinka, tedy alespoň v podobě modelu ve velikosti 1:8. Nyní ale Lego představuje model v měřítku 1:1. Lego má pro fanoušky motorismu řadu zajímavých stavebnic. Od filmových aut, jako je například Aston Martin DB5 z bondovek, přes různé offroady, jako je například Land Rover Defender, až po klasické sportovní a supersportovní stroje, jako je například model Bugatti Chiron nebo před více než rokem představený model Lamborghini Sián.

Placeholder