!!Stránku zobrazujte na stolním počítači ideálně 1920 x 1080 (responzivita pro mobilní zařízení není zajištěna)!!

Jak web používat

⤵NOVINKY⤵
Historie se opakuje, ale na baterky BMW oživuje Neue Klasse.


V Mnichově se připravují na éru elektromobility a chystají novou platformu, jejíž název vzdává hold „zachráncům“ automobilky ze šedesátých let. Nová platforma Neue Klasse se představí v roce 2025, postupně podpoří všechny modelové řady a v budoucnu má tvořit nejméně polovinu světových prodejů značky.

Placeholder

Zdrogovaný řidič v BMW se hnal Českou Třebovou
Dramatická honička skončila bouračkou.


"Když prováděli hlídkovou činnost v České Třebové, všimli si vozidla značky BMW, které v minulosti již policejní hlídce ujíždělo a řidič z vozidla tehdy utekl," uvedla Dita Holečková, mluvčí pardubických policistů. "Tentokrát však skončil v rukách policistů. Pronásledovaný ujížděl ulicemi České Třebové několik minut, a to až stokilometrovou rychlostí. Někteří kolemjdoucí museli uskakovat, aby do nich vozidlo nenajelo. Jeho jízda skončila až ve chvíli, kdy nezvládl řízení a v ulici Hýblova naboural do dvou zaparkovaných vozidel. Ani v té chvíli se ale nechtěl vzdát, vystoupil z auta a dal se na útěk. Policista byl ale rychlejší a za použití hrozby namířenou střelnou zbraní a zákonných výzev muže zajistil," dodává mluvčí.

Placeholder

Honička s řidičem BMW skončila nehodou
Byl na drogách a neměl ani papíry!


Dvojnásobná rychlost ve městě, odskakující chodci, nehoda a nakonec útěk. Policisté z Orlickoústecka mají za sebou pronásledování 20letého řidiče. Na sedadle spolujezdce navíc seděl majitel auta. Jako šíp letěl řidič úzkými cestami v husté zástavbě. Auta se mu vyhýbala ke straně. Těsně minul i muže, který tlačil vozíčkáře.

Placeholder