!!Stránku zobrazujte na stolním počítači ideálně 1920 x 1080 (responzivita pro mobilní zařízení není zajištěna)!!

Jak web používat

⤵NOVINKY⤵
Přežije Audi R8?
Nová generace může dorazit s osmiválcem i elektromotorembr.


Nedílnou součástí nabídky Audi je už od roku 2006 také supersportovní model R8, sdílející techniku s vozy Lamborghini. V posledních měsících se ale spekulovalo o tom, že jeho další budoucnost je značně nejistá. Nakonec ale může být všechno jinak a třetí generace R8 se přece jen dočkáme. Naznačují to informace respektovaného německého magazínu Auto Bild, který novou R8 zmiňuje v článku o budoucnosti modelové palety Audi. Dorazit by měla v roce 2023, tedy v roce, o němž se dosud spekulovalo, že by pro současnou generaci mohl být poslední.

Placeholder

Audi S5 Cabriolet
O víkendu pobaví, v pondělí nezklame.


Řada A5 od Audi dostala před dvěma lety facelift a na trhu už kroutí pátý rok. Jedná se tudíž o jeden z nejstarších modelů v portfoliu čtyř kruhů. „Esková” Audi střední třídy po faceliftu v případě sedanu, kombi, kupé a čtyřdveřového kupé Sportback využívají vznětového motoru, což bylo nejen zpočátku vnímáno všelijak. Dnes navíc Audi naopak u SQ7 a SQ8 přešlo na zážehovou jednotku. Třeba „eska” vyšší střední třídy, tedy S6 a S7 Sportback, jsou ale také naftová, onu revoluci vlastně v roce 2019 odstartovala.

Placeholder

Audi skysphere concept Budoucnost bez hranic.


Značka Audi vzbudila rozruch působivým roadsterem, který je prvním zástupcem nové rodiny koncepčních vozů se čtyřmi kruhy. Otevřený dvoumístný vůz s elektrickým pohonem, jehož linie ukazují budoucí design značky Audi, nese označení Audi skysphere concept. Značka jím ilustruje svou vizi progresivního luxusního segmentu budoucnosti, v němž se interiér promění v interaktivní prostor a automobil se stane platformou pro fascinující zážitky.

Placeholder